ДНЗ «ГЛУХІВСЬКЕ ВПУ» НАГОРОДЖЕНО МЕДАЛЛЮ

На участь у конкурсі було подано роботу з номінації  «Створення і впровадження сучасних засобів навчання, продуктів, програм, систем і комплексних рішень для підвищення якості освіти» на тему : «Упровадження інформаційно-комунікативних технологій на уроках української мови та літератури як засіб підвищення пізнавальної активності здобувачів освіти».

Робота знайомить із напрацюваннями, які допоможуть зробити процес навчання сучасним, пізнавальним, цікавим, різноманітним та ефективним.

Практична значимість досвіду полягає в тому, що його зміст є доступним для використання колегами, бо відповідає вимогам раціонального використання часу, засобів, матеріальних затрат. Матеріали роботи показують необхідність пошуку нових технологій навчання, розвитку пізнавальної активності здобувачів освіти, переорієнтації  сучасної освіти на забезпечення інтенсивного навчання і самонавчання учнів. Це дасть змогу здобувачам освіти використовувати набуті знання і вміння у конкретних навчальних і життєвих ситуаціях.

Адміністрація закладу освіти щиро дякує викладачу Оксані МОСКОВЧЕНКО за  якісну та наполегливу роботу.

Много шаблонов Joomla на By Amestris D