Кухар

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З харчовою промисловістю пов'язана професія «Кухар; кондитер». Тих, хто бажає її здобути, немало. Учні вивчають рецепти поширених страв української сучасної та старовинної кухні, фірмових страв майстрів-кухарів різних областей. На всіх етапах підготовки спеціалістів процес навчання зливається з продуктивною працею тих, хто здобуває знання.

Освічений кухар повинен швидко сприймати та впорядковувати нову інформацію, самостійно мислити, гнучко адаптуватися до нових вимог і самовдосконалюватися, знати товарознавчо–технологічну характеристику сировини, вміти готувати кулінарну продукцію високої якості, використовувати безвідхідні та ресурсозберігаючі технології

Уміння смачно приготувати, щиро – широко й багато – накрити стіл і з апетитом поїсти – визначальні риси українського національного характеру. Поширенню  і популярності української кухні в усьому світі сприяють і такі якості українців, як гостинність і доброзичливість. Кухар нічого не приховає, пригостить найкращим, ще й секретами майстерності поділиться.

Головне завдання кухаря – готувати не тільки смачну страву, але й корисну та поживну.

Много шаблонов Joomla на By Amestris D