ПОЛОЖЕННЯ
про центр військово-патріотичного виховання
учнівської молоді ДНЗ «Глухівське вище професійне училище»
1. Загальні положення

1.1. Центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді (далі Центр) є структурним підрозділом ДНЗ «Глухівське вище професійне училище».
1.2. Головною метою діяльності Центру є: формування в учнівської молоді почуття патріотизму, морально-вольових якостей, свідомого ставлення до особистої та громадської безпеки; готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій; посилений фізичний розвиток, мотивація до служби у Збройних Силах України.
1.3. Центр у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами МОН України, рішеннями місцевих органів виконавчої влади, а також цим Положенням.

Робота центру військово-патріотичного виховання як невід’ємна складова підготовки учня-воїна-захисника України

На базі ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» працює Центр військово-патріотичного виховання. Його керівником є викладач предмету «Захист України» Філіпович Володимир Вікторович.

Цілеспрямована робота Центру військово-патріотичного виховання дозволяє розвивати та вдосконалювати первинні навички безпечного та відповідального поводження зі зброєю, опановувати сучасні прийоми та техніки підготовки захисників України на заняттях, займатись військово-прикладними видами спорту та популяризувати престижність військової професії.

У центрі проходять заняття з фізичної, тактичної, вогневої та медичної підготовки. Він обладнаний сучасним інтерактивним тиром, лазертагами, пневматичною зброєю та іншим матеріально-технічним забезпеченням. Також наявна оновлена теоретична база: нові підручники, плакати та стенди.

Центр відкритий для всіх бажаючих, до нього можуть завітати як дорослі, так і малеча. Проводиться робота з дошкільнятами, кадетськими класами ЗОШ №6 та ліцеєм-інтернатом з посиленою військово-фізичною підготовкою м. Глухова, з навчальними закладами Глухівського району та об’єднаних територіальних громад. Ведеться тісна співпраця з військово-патріотичним клубом «Мужність»: на базі центру організовуються змагання з різних дисциплін, виїзди в дитячі оздоровчі заклади.

Філіпович Володимир Вікторович
Філіпович Володимир Вікторович

Вогнева підготовка

Теоретична підготовка

Тактична підготовка

Тактична медицина

Много шаблонов Joomla на By Amestris D