Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу за дистанційними технологіями

 В рамках підвищення кваліфікації 29  педагогічних працівників  ДНЗ «Глухівське вище професійне училище»  пройшли  навчання за дистанційною формою у форматі відеоконференції з теми: «Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу за дистанційними технологіями» з 15.10 по 26.10.2020 року.

Під час навчання учасники оволоділи навичками використання різних платформ для дистанційного навчання, дізналися як здійснювати підбір та адаптацію навчальних матеріалів, навчилися створювати інтерактивні завдання, презентації  та онлайн-тести на різних додатках, сервісах, програмах (Google Classroom, Google Forms, OnlineTestPad, WordArt, Padlet, Learnig.Apps, Mentimeter, Nearpod, Video Win Movei Maker, Prezi.Next ).

Формат занять передбачав не лише опанування теоретичних знань щодо здійснення дистанційного навчання, а й виконання 11 практичних робіт, до яких педагоги підійшли з творчістю та креативністю.

Отриманні знання допоможуть не лише осучаснити уроки теоретичного та виробничого навчання, а також сприятимуть розвитку професійної компетентності сучасного педагога.

За результатами навчання учасники отримали сертифікати на 30 год.

Дякуємо викладачу Ірині Смирновій за плідну та продуктивну роботу. Бажаємо не спинятися на досягнутому!

Много шаблонов Joomla на By Amestris D