Результати ІІ етапу огляду-конкурсу на краще комплексно- методичне забезпечення предмета «Українська мова та література» у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області

   Сьогодні перед системою освіти, зокрема професійно-технічної, постає важливе завдання: не тільки надати учням знання, а й забезпечити розвиток пізнавальних здібностей, творчого мислення, а головне – навчити учнів працювати самостійно. Одним із доцільних заходів у вирішенні цього завдання є створення сучасного комплексно-методичного забезпечення предмета, яке являє собою розробку та створення оптимальної системи навчально-методичної документації й засобів навчання, необхідних для повного та якісного навчання у межах програми та відведеного навчальним планом часу.

  12 березня 2020 року журі ІІ етапу огляду-конкурсу на краще КМЗ предмета «Українська мова та література» оцінювало 27 конкурсних робіт у номінації «Українська мова та література».

 Державний навчальний заклад «Глухівське вище професійне училище» також серед  закладів професійної (професійно – технічної) освіти, які підготували кращі роботи.

  Бажаємо викладачу української мови і літератури Московченко Оксані Миколаївні творчого натхнення, нових звершень та  подальших перемог!

Много шаблонов Joomla на By Amestris D