За всяке діло берись вміло!

  Столяр – багатопрофільна професія. Столяр виготовляє меблі (м’яку, корпусну, офісну), бере участь у будівництві: виготовленні і монтажі дверей і вікон, меблів, що вбудовуються, монтажі перегородок, врізанні замків, ручок, облицюванні стін дерев’яними панелями, а також виготовленні будь-яких виробів з дерева. Предметом праці столяра є деревина. Він займається обробкою деревини, виготовленням виробів з неї, при необхідності монтажем їх на будівельних об’єктах.

  Сучасні досягнення у галузі деревообробки дають змогу виготовляти все нові і нові вироби з деревини. На сучасному етапі застосовуються нові верстати для обробки деревини та лінії по збиранню столярно-будівельних конструкцій, а для виконання цих робіт необхідні висококваліфіковані робітники за професією «Столяр будівельний»

  Красиві, витончені, надійні речі може робити тільки людина, що добре обізнана про всі властивості і якості матеріалу.

  Найцікавіше в цій роботі – це можливість проникнути в характер матеріалу, пізнати його, зуміти його правильно використати. Хто спроможний захоплюватись деревом, проникнути в його красу, той легко досягне вершин професійної майстерності. В умілих руках столяра дерево слухняне і податливе, майстер робить із нього дива: балясини, різну лиштву (наличники), карнизи, меблі.

Запрошуємо на навчання за професією «Столяр будівельний». Електронну заяву для вступу Ви можете заповнити на сайті нашого закладу  http://vpuhlukhiv.com.ua/abiturientam/elektronna-zayava

Много шаблонов Joomla на By Amestris D