Вас рада вітати психологічна служба Державного навчального закладу «Глухівське вище професійне училище». Наша діяльність направлена на надання психологічної підтримки усім учасникам навчально-виховного процесу. Ви завжди можете звернутися до нас за індивідуальними і груповими консультаціями, психологічною діагностикою, профорієнтацією, просвітою.

ЧЕКАЄМО НА ВАС І ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ!
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Головна функція служби полягає у професійній турботі про психологічне здоров’я та особистісний розвиток учнів та працівників професійного училища. Основні види діяльності спеціалістів служби:
просвітницька робота;
профілактична робота;
психологічне консультування;
психодіагностика;
зв`язки з громадськістю;
психокорекція тощо.
Отже:
Якщо Ви прагнете краще пізнати себе, покращати свій настрій, у Вас виникли певні труднощі, Вас щось турбує, чи Вас цікавить психологія і багато іншого – ласкаво просимо до психологічної служби.

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ДНЗ «ГЛУХІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ»

Катерина ЛИТВИНЕНКО
Практичний психологКатерина ЛИТВИНЕНКО


Працюю на посаді практичного психолога з 2010 року.

Методична проблема, над якою працюю:
Розвиток життєвих навичок в учнів з особливими освітніми потребами як необхідна умова їх успішної соціалізації.Працюю на посаді соціального педагога з 2014 року.

Методична проблема, над якою працюю:
Статеве виховання учнівської молоді як актуальна соціально-педагогічна проблема.

Ірина ХОВРЕНКО
Соціальний педагогІрина ХОВРЕНКО

   Психологічна служба в училищі є складовою державної системи охорони психологічного здоров'я громадян України і діє з метою виявлення і створення сприятливих соціально-психологічних умов для розвитку особистості. Фахівці служби  забезпечують своєчасне і систематичне вивчення психічного розвитку особистості, мотивів її поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, статевих, інших індивідуальних особливостей, створення умов для самовиховання і саморозвитку, сприяють виконанню виховних й освітніх завдань навчально-виховного закладу.
   Психологічна служба у своїй діяльності керується Конституцією України, Декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України “Про освіту”,  чинним законодавством України та Положенням про психологічну службу системи освіти України.

Основні завдання психологічної служби:
-забезпечення соціально-психологічного супроводу для учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання та батьків з метою розвитку психологічної культури;
-попередження і корегування проблем у розвитку, поведінці, діяльності учнів;
-профілактика негативних тенденцій серед учнівської молоді;
-забезпечення соціально-психологічного вивчення учнів протягом всього періоду навчання з метою створення для них індивідуального підходу;
-збереження повноцінного особистісного розвитку учнів.

Метою психологічної служби є:
-ефективне налагодження роботи та співпраця психолога та соціального педагога з усіма учасниками навчально-виховного процесу;
-психологічне забезпечення навчання та розвиток професійних здібностей, допомога у вирішенні психологічних та соціальних проблем, реалізація головного завдання професійного навчання, формування особистості й підготовки кваліфікованого робітника.

Много шаблонов Joomla на By Amestris D